Sünne  meelespea ja igati huvitavat lugemist.


Vajatud teadus neil aegadel
"Vajatud teadus neil aegadel"
("Needed Science for the Times")


Krayoni otsekanaldamine
Albuquerque, New Mexico
14. veebruar 2010
Kanaldaja Lee Carroll

Allolev informatsioon on mõeldud tasuta väljatrükkimiseks, paljundamiseks ja jaotusmaterjaliks. Käesoleva materjali müük ükskõik millisel kujul võib toimuda aga ainult originaali ja/või eestikeelse kirjastaja nõusolekul.

[Lugeja abistamiseks on antud kanaltekst Lee ja Krayoni poolt üle kanaldatud ja täiendatud, tagamaks veelgi selgemat mõistmist. Otseüritustega kaasneb sageli teatud edastatav energia, mis kirjasõnas puudub. Nii et nautige seda võimendatud sõnumit, mis edastati Albuquerque´s New Mexicos.]

Tervitus kullakallid, mina olen Krayon magnetilisest teenistusest. Taas oleme me siin kujul, mis võib paljudele veider paista. Ma tahan, et te harjuksite selle hääle kuulamise ning siin asuva reaalsuse mõistmisega. Võibolla küsid endalt: "Kas see on tõeline?" Vahest ütled sa: "Krayon, mul on väga raske uskuda, et sa tõesti kanaldad, et see hääl pärineb teiselt poolt loori. See on lihtsalt niivõrd raske!" Inimolend, kui sa täna nii ütled, siis vastan ma, et oled õnnistatud oma ausate sõnade tõttu, mis pärinevad su pingutusest saada välja sellest kolmemõõtmelisest karbist, milles sa viibid.

Kullakallis, kui esitad õigeid küsimusi oma kõrgema mina, oma usu, oma vaimu kohta, hakkavad sulle ilmnema asjad, mida sa ei oleks oodanud. Tõepoolest, selline ongi kvantum-kogemus teisel pool loori. Mu partner [Lee] ja mina, me lineariseerime seda vestlust sinu jaoks. Tegemist on kvantum-kogemusega, mis tähendab, et keel on üksnes väike osa sellest. Audio, mida sa kuulad või sõnad, mida näed, on vaid osa tervikust.

Varasemalt oleme me rääkinud millestki, mida võib nimetada kolmandaks keeleks. See kolmas keel, mis mõnda aega tagasi identifitseeriti, ei ole lineaarsuses asuv keel. See on hoopis number kolme katalüsaatori keel. Numeroloogias kasutame me number kolme tähistamaks katalüseerivat tegevust. Teisisõnu on teil kõigil võime võtta vastu see, mis kvantum-tasandil antakse, mitte üksnes keele-tasandil nagu seda on sõnad paberil. Isegi praeguse sõnumi lugeja võib paluda kvantum-kogemust ning osaleda sessioonil koos nendega, kes reaalajas siin ruumis viibivad.

Me edastame teile veidi teaduslikku infot. Võibolla oleme me selleks valinud veidra paiga [Albuquerque, New Mexico]. Tegelikult siiski mitte, sest meie mõtleme kvantumlikult. Me tahtsime siia tulla ning austada neid, kes selle hoone ehitasid [Indiaani Keskus]. Me tahame austada esivanemaid, kes siin kuulamas on. Me oleme tulnud väga vaiksesse paika edelakaares, andmaks edasi sõnumit selgusest ja puhtusest, et ka teised selle samal kujul vastu võtaksid.

Tänane teaduslik osa

Teadusliku sõnumit edastades palun ma oma partneril väga aeglaselt edasi minna. Mõned asjust, millest me nüüd rääkima hakkame, on talle juba teada ning mõned mitte. Seega palusin ma tal aeglaselt edasi minna, sest seda sõnumit kuuldakse ja loetakse selgelt ning selle ümber nähakse paljutki. Järgnev ei ole üksnes esoteerika. Esindatud on ka praktiline pool ning seda vaatavad ka füüsikud... ning see muudab mu partneri närviliseks.

Teema ei ole keeruline, sest isegi see, kes siin toolil istub ja teadust ei tunne, võtab kolmanda keele kaudu siiski vastu seda mida vaja. Nad saavad aru, miks seda kõike edastatakse ning väärtustavad antut. Läbi kogu selle protsessi on siia voolanud saatjaskond, kes esindab teie kõigi esivanemaid ning resoneeruvad selle kõigega. Rahul on isegi esivanemad, kes siin on, kes on mähitud sellesse hoonesse, siia paika, kus mu partner selle teadusliku sõnumi edastab.

Kinnitus globaalse soojenemise kohta - mis toimub?

Tänane sõnum ei ole vältimatult just pikkade hulgast, küll aga niisugune, mida sa pead kuulma. See puudutab keskkonda ja teadust. Niisiis luba meil alata mõningaste kinnituste ja positiivsete uudistega. Lubage meil veelkord üle vaadata teema, et see, mida te siin planeedil praegu kliimamuutustena näete, ei ole inimeste poolt tekitatud. See, mida te globaalseks soojenemiseks nimetanud olete, ei ole seda sugugi mitte. Ma ütlen veelkord: see on osa tsüklist, mis on alati olemas olnud. Tegu ei ole uue informatsiooniga. Me rääkisime teile neist asjust mõni aasta tagasi kui soojenemise ideed esmakordselt esitleti ja see hirmu põhjustas. 1989.a kui mu partner seda teekonda koos minuga alustas, rääkisime me kliimamuutustest, mida te praegu näete. Ammu enne, kui globaalse soojenemise teema populaarseks sai, palusin ma teil selle tsükli jaoks valmis olla.

Põhjapoolkera on sulanud ja taastunud mitmeid kordi. See muudkui kasvab ja kahaneb. Vee aurustumise tsükkel [mida Krayon vee tsükliks nimetas] on Gaia toimimisviis. Kuid seekord paistab see kätte jõudvat varem kui arvatud ning see on paljude jaoks alarmeeriv. Kui sa küsiksid Gaialt praegu kuidas me selleni jõudsime, siis vastaks Gaia sulle: „Inimesed ei ole seda põhjustanud.” Kas asi saaks veelgi selgem olla? Ma andsin teile seda informatsiooni, et see ei tekitaks alarmi ega võetaks ette tegevusi, mis võivad lähtuda valest ideest.

Kuid samal ajal ütlen ma teile, et on olemas mandaat muutmaks seda, kuidas te endale energiat toodate. See, mida te atmosfääri lasete, on tähelepanu vääriv, sest kujutab ohtu teie tervisele. Õhusaaste kahjustab inimkonda, kuid mitte tingimata Gaiat. Gaia on paindlikum kui te arvate. Gaia kohaneb viisidel, mida te oodatagi ei oska ning palju kiiremini kui te arvate. Teie panus saastele on tähtsusetu, kui seda võrrelda mõne loodusliku vulkaanipurskega minevikus. Gaia hoolitseb enda eest ning see protsess ei ole uus ega üllatuslik. Siiski ütleme me inimkonnale: „Puhastage õhku ning te elate kauem.” Asi ei ole selles, et peaksite lõpetama enda loodud kliimatsükli. Sugugi mitte! Suhtuge ellu terve mõistusega.

Külmemaks läheb. See on üks tänastest teemadest. Te vajate rohkem energiat külmaga võitlemiseks ning varasemalt oleme me teile ka selles osas nõu andnud. Üht neist soovitustest tahaksimegi täna uuesti läbi vaadata. Teil on aeg mõelda väljapoole sellest kolmemõõtmelisest karbist kui asi puudutab mõningaid teemasid, mida me teiega arutanud oleme.

Te mõtlete sirgjooneliselt. Mitte et te tingimata teatud kontseptsioonidest mööda mõtleksite, vaid pigem teete te oletusi, mis loovad sirgjoonelise mõtlemise. Samal ajal kui ma seda infot annan, ütlen ma teile ka, et antud konkreetne kontseptsioon on planeedil juba teada. Nii see käib. Me ei anna teile midagi sellist, mis juba ei oleks inimolendile ilmnenud. Vaba valik, millest me teile rääkinud oleme, on selleks operatiivseks sõnaks. Austamaks vaba valiku atribuuti, peavad täna esitatavad teemad olema inimolendile ilmnenud juba enne kui me niisuguse sõnumi edastame. See loob olukorra kus inimesed selle manifesteerivad, mitte üksnes ei kasuta Vaimult saadud vihjeid.

Kui inimkond need ideed vastu võtab, siis tavaliselt langevad need inspiratsioonina planeedile rohkem kui ühes paigas korraga. Nii öelda avastuste epifaania toimub samaaegselt, üldjuhul kolmes või neljas kohas, kindlustamaks avastuste püsima jäämise. See käib nii – planeedi vibratsioon on nagu suur uks, mis avaneb ja sulgub koos valgustatud või mitte valgustatud inimkonna vibratsiooniga. Kui teete valiku see uks sulgeda, luues planeedil madalat vibratsiooni, siis informatsioon, leiutised ja avastused lähevad kaotsi. Need tõepoolest lähevad ära, sest inimkond isegi ei vaevu otsima! Kui aga vibratsioon kõrgemaks muutub, siis uks avaneb ning avastused ja leiutised lihtsalt „lebavad seal” valmisolekus, et neid märgataks. Nii et vaim mitte ei anneta leiutisi vaid pigem süsteem, mille te loonud olete, teeb need võimalikuks. Kõrgteadus on alati kohal, sõltumata kõigest muust, kuid planeedil olevad inimolendid määravad kui palju sellest kättesaadavaks muutub, vastavalt sellele kui kõrgelt planeet koos inimteadvusega vibreerib. See seletabki kuidas te möödunud 50 000 aasta jooksul nii palju teadust kaotanud olete. Oli ühiskondi, mis olid oma mõtlemises tegelikult palju enam kvantumlikud kui miski, mis teil tänapäeval olemas on.

Selles on omamoodi iroonia, et tänapäeval on teil kõrgemad tehnilised leiutised, kuid palju madalam teadlik mõistmine. Teil on imepärane arvutusjõud, mis on programmeeritud üksnes 3D jaoks! Tulevikus paistab see teile naljakana.

Tohutu hulk energiat on teie jaoks kätte saadav otse Maa sisemusest ning see on tasuta. See ei ole päris sama mida teie tasuta energiaks nimetate, sest teil on vaja ehitada ekstraktor selle kätte saamiseks. Kuid see on kõikjal; see on igavene (te ei kasuta seda ära) ning seda nimetatakse geotermaalenergiaks.

Uued meetodid geotermaalse soojuse ammutamiseks

See kõik on teie jalgade all, mitte kuigi kaugel ning tegu on loomuliku soojusega. See on piisavalt kuum, et võiksite augu puurida ning auru luua. Kui te suudate luua auru läbi loomuliku termaalenergia protsessi, siis saate te juhtida auruturbiine ning elektrit luua. See loob energiat mida vajate, et üle elada mõned karmimad talved ja oma kodusid kütta. Elekter ei pruugi olla kõige efektiivsem meetod kodu soojana hoidmiseks, kuid see võib olla üks puhtamaid võrrelduna meetoditega, mis õhku saastavad. Kui saate väga efektiivsel moel ise elektrit toota, muutub see palju elujõulisemaks ka igapäevases kasutuses.

Auru kasutades on ka muid meetodeid elektri loomiseks. Inimkonnale meeldivad väga täpselt kavandatud aurumootorid ning te olete neid kasutanud juba väga, väga pikka aega. Tänapäevased tuumareaktorid on lihtsalt väga kulukad aurumootorid. Te soojendate vett, kasutades selleks tuumareaktoreid ning loote selle soojusega auru, mis seejärel teie turbiinid tööle paneb. Nii et me anname teile mõtlemisainet. Kuna tuumaenergial, nii puhas ja hea kui see ka on, on ohtlikud kõrvalproduktid ning te teate seda. Geotermaalenergia on samuti väga puhas, kuid ka see võib ohtlik olla. Nii et nüüd avame me arutelu millegi uue jaoks.

Puurides umbes viie kilomeetri sügavusele maapõue, leiate te piisavalt soojust, et aurumootor tööle panna. Viis kilomeetrit ei ole sugugi pikk maa kui mõõta seda sirgjooneliselt maapinna peal. Paljud teist kõnnivad selle vahemaa kooli ja tööle ning märkavad, et seda ei olegi nii palju. Kui te aga seda vahemaad puurima hakkate, siis tehniliselt muutub see keeruliseks ja ohtlikuks. See ei ole ohtlik mitte üksnes puurijale, vaid võib olla ohtlik ka planeedile. Teel alla läbi maakoore viie kilomeetri märgiseni, läbite te erinevate omadustega taskuid… võib-olla vabastades gaasi, võib-olla tuld, võib-olla vabastades vett. Kui ka muud ei ole siis mõnikord häirite te seda, mida me hakkame nimetama põlevkivi lubrikandi terviklikkuseks. Ma tahan öelda, et te võite isegi suurendada võimalust maavärina tekkeks ning seda kõike üksnes viie kilomeetri sügavusele puurides.

Nii et nüüd annan ma teile vastuse kuidas toota auru ilma nii sügavale puurimata. Nüüd on vaja mõelda „väljapoole sellest karbist”, mida te alati eeldanud olete. Kogu aeg olete te mõelnud, et puurite sügavusse ning panete maa sisse toru, milles on vesi. Panete vee sisse ja auru saate vastu. Kuidas aga oleks kui ma ütleksin teile, et te peaksite puurima ainult murdosa sellest vahemaast ning leiaksite piisavalt kuumust, et vedelikku keema ajada! Te ütleksite: „Võimatu”. Niisugune omadus on olemas Maa kuumades kohtades, kus soojus on maapinnale väga lähedal, kuid need ei eksisteeri enamikes kohtades, kus me teil puurida palume. Vastuseks on vett mitte kasutada. Käes on aeg teha koostööd kõrgeima tehnoloogiaga, mis teie planeedil on, koos kõige muuga millega te koostööd teha ei lootnud ning see ongi mõtlemine väljaspool karpi.

See on niisugune mõtlemine mis muutub veidi enam kvantumlikuks. Nähakse terviklikku pilti selle asemel, et näha üksnes seda, mis see teie arvates olema peaks või millega te harjunud olete. Siin on lahendused ning mõned juba teavad, millised need on. Leidub elegantset keemiat, mis hakkab keema üksnes murdosa jooksul sellest temperatuurist, mida vesi vajab ning see ongi lahendus. Õppides kasutama niisuguse keemilise koostisega aineid ja vedelikke geotermilises suletud süsteemiga masinas, mille jaoks ei ole vaja puurida viie kilomeetri sügavusele. Kuidas sobiks kaks kilomeetrit? Kasutades neid tuntud keemilisi aineid, saab võimalikuks puurida üksnes murdosa sellest vahemaast, et saada kätte soojus, mida auru tekitamiseks vaja on.

Niisiis räägime me teile seda seepärast, et teil on vaja seda teha. Pöörates tähelepanu sellele nõuandele leiate te, et selle avastuse ajastus ja sünkroonsus on lähedal. Teisisõnu hakkate te seda kõike mõistma ning taipate, et elemendid langevad kokku ning te saategi oma aurumootori. Selle ehitamiseks ei kulu viite aastat ning see ei ole ohtlik ja seda ei pea katma kaitsekihiga. Palju lihtsam. See ei tekita suitsu. See ei saasta ning te ei pea muretsema selle kõrval elamise pärast. Mõelge selle peale… loomulik soojus Gaia sisemusest igaveseks! See loob kogu elektri mida vajate kodude ja äride kütmiseks… sest külmemaks läheb. Seda esiteks.

Mida inimkonnal praegu kõige enam vaja on

Me esitame teile veel ühe mõtte. See ei ole uus, teglikult oli järgnev informatsioon juba teada, siis aga müüs ja peitis tööstus selle kohatult. Kuivõrd idee on juba tuntud, esitan ma selle teile täna siin, et avalikkus seda märkaks ning kõik, kes sünkroonias seda sõnumit kuulavad või loevad, saavad sellest aru. Isegi teie, kes te oma toolidel istute, saate sellest kontseptsioonist aru, kuid seejärel peavad teadlased ning füüsikud selle ellu viima. Me ei mainiks seda siin, kui see ei oleks vägagi õigeaegne.

Ressurss, mida inimkond rahvastiku kasvades ja kliima muutudes kõige enam vajab, on teile ilmselt teada – värske vesi! Juba hakkab see napiks muutuma. Te hakkate märkama, et üha sagedamini sajab lumi valedes kohtades ning tihti piirkondades, kus ei ole mingit infrastruktuuri lumesajuga hakkama saamiseks. Reservuaarid ja veejuhtmed on rajatud vanas energias vastavalt vanadele kliimamustritele. Populatsiooni kasvades saab veest vaidlusküsimus.

Uus lahendus vee soolatustamiseks

Nüüd aga üks kiire lahendus. Sügavatähenduslik on, et kuigi Maa peal on kõige enam vett, ei saa te seda juua! Lahenduseks on kasutada merd ja ookeani ning seda kohandada. Loomulikult ei ole ookeanis joogivesi, seega tuleb uurida kuidas soola eemaldada.

Vee soolatustamine on tänapäeval väga ebaefektiivne. Suured veekogused suunatakse säilitusvaatidesse ning hoitakse seal, samal ajal seda mitmel erineval viisil soojusega mõjutades. Leidub erinevaid süsteeme, mõned neist aurutavad, mõned mitte, kuid kõik vajavad soola eemaldamiseks soojust. Selleks kulub väga kaua aega. Protsess on kulukas ja ebaefektiivne. Seega ei ole mõteks magestada vett kogu linna jaoks. Niisugune süsteem on ainult paikades, kus joogivett lihtsalt üldse ei ole. Sellest saab ebamugav vajadus ja kuluallikas aga mitte hea lahendus.

Nüüd palun ma teil mõelda kastist väljaspoole ning pakun teile lahenduse, kuidas vett uuel moel magestada. Mu partner, ma tahan, et liiguksid nüüd edasi aeglaselt.

Enamus maailma suurimatest linnadest asuvad ookeani kallastel… väga lähedal veele. Aja jooksul kujunesid ranna-alad piirkondadeks kus laevade ja sadamate toel toimus kaubavahetus. Nii tekkisidki teie suurimad linnad ookeani äärde. See on hea paik alustamiseks, kas pole, saada vett sellest allikast mida nad lihtsalt vaatavad ja kasutavad? Lahendus ei ole kuigi keeruline, kuid see nõuab midagi, mida ei ole arvesse võetud.

Tänapäevane kõrgtehnolooiga on seotud väikseimatest väiksemate osakestega. Te nimetate seda nanotehnoloogiaks. Keemilised ühendid ja isegi keemilised masinad, üliväikesed, võtavad niisuguse kuju, mida te võiksite robotiteks nimetada. Need ultraväikesed, molekuli-suurused robotid eksisteerivad tänapäeval ning on mäetipuks teie uutele leidlikele pingutustele. Juba praegu uurib teie teadus kuidas sisestada neid inimese vereringesse, et nad otsiksid ja hävitaksid haigusi… nagu praegu olemasolevate valgete vereliblede võimendus. Just nii väikesed on nano-osakesed.

Loomulikult on sellele vastuväiteid, sest see tundub inimkeha muundamisena. Kuid seda nanotehnoloogia ei tee. Mitte rohkem kui mõni muu lisaaine, mis ei ole looduslikult tekkinud ning mis aitab teid valu, haiguste, keemilise tasakaalu või isegi ööune puudumisel. Nii et see ühendab väed niisuguse teadusega, mis on inimkonnale antud selleks, et aidata teil ellu jääda. Pidage meelest, et hoolimata meie õpetusest, et inimolend saab selle jaoks kasutada omaenese teadvust, on miljoneid inimesi, kes seda ei usu või ei ole sellest huvitatud. Nii et teadus võtab loidudel nii öelda kraest kinni. Tänapäeval tuntakse palju sellist, mis saab parandada inimelu kvaliteeti ja mis ei ole metafüüsiline. Tegemist on tasakaaluga ning see on igati kohane. Ometigi on ikka veel neid, kes pigem lasevad enne oma enese lapsel surra kui et kasutavad teadust haiguse tasakaalustamiseks. Nad usuvad, et kõik see, mida jumal ei ole andnud, on kohatu. Käes on aeg täielikult mõista, et hea teadus ongi lihtsalt selle meetodi avastamine ja rakendamine, millega jumal universumi lõi. Ausameelselt kasutatuna on teadus kohane, jumalast antud, õnnistatud ning lubatud avastada tänu kõrgemini vibreerivale Maale. Teisisõnu – te olete selle ära teeninud! Seega teaduse kõrvale heitmine või kurjaks nimetamine on selle mitte mõistmine.

Üks inimene on väga janune. Ta on väga usklik ning palvetab, et talle vett antaks. Tema juurde tuleb mees, kellel on vett nint too pakub seda mehele. Janune mees loobub veest öeldes, et ta ootab seda üksnes jumalalt ning jääb ootama. Ta sureb janusena mitte iial mõistes, et jumala sünkroonsus toimib läbi teiste inimeste! Õppige lugu pidama teile antud teadusest, et võiksite pikendada oma elu, sest see on kohane ja just sel põhjusel inimkonnale antud.

Nanotehnoloogia areneb. Teadus õpib roboteid keemia, loogika, elektroonika abil intelligentsemateks muutma. See on samasugune loogika kui kompuutritel, mis suudab teid osavalt paljudes asjades aidata. See ei mõtle teie eest, pigem abistab teid ülesannetes, mida te ise sooritada ei saa. Need väikesed targad robotid saavad aidate vee soolatustamisel.

Ma annan teile ühe ülesande. Ehitage soolatustamisjaam, kus veevool kunagi ei lakka ning kus soola saab eemaldada reaalajas ning luua niisugust kõrvalprodukti, millest teil aimugi ei olnud. Vett ei pea seista laskma ega küpsetama. Soojust ei kaasata üldse. Nano-tehnoloogiat kasutades läheb vesi masina ühest otsast sisse ning tuleb ühtlase vooluna teisest otsast välja. Sisse soolane, välja mage vesi ning valmis standardseks puhastuseks.

Süsteemi esimese faasi jaoks on vajalik, et te vabastate piisavalt nanotehnoloogilisi roboteid, kelle ülesandeks on leida lahustunud soolasid ja neid enda külge kinnitada. Saladus on aga selles – iga viimne kui robot on magnetiseeritud! Ma olen ju ikkagi magnetiline meister.

[Krayoni naeratus]

Seega muutub kogu sool magnetiliseks koos oma imeväikeste nanorobotitega, mis soola küljes ripuvad. Järgmise faasi juurde. Järgmises piirkonnas puutub vesi kokku tohutute suurte elektromagnetitega, mis tõmbavad soola veest välja täielikult ja lõplikult, sest sool on nüüd magnetiseeritud! Ja välja see lähebki. Võib-olla on protsess liigselt lihtsustatud, kuid nii see käib. Soojust kaasata ei ole vaja.

Nüüd siis see kõrvalprodukt… te lihtsalt ei usu seda! See on vastuoluline kui te selle avastate. Vett mõjutavad magnetväljad loovad tihti üsnagi tervendavat vett. Kas taipade milleni see viib? Milline vahend see oleks! See oleks kvantumlik kas teate, sest see kasutab magnetismi. Leidub neid kes ütlevad, et magneetiliselt töödeldud vesi on teie jaoks halb, sest te mõjutate seda viisil, mida ei mõisteta. Nad ei ole teadlikud sellest tohutust energiahulgast, mida teised inimesed on kulutanud leidmaks tervendavat vett Maal! Nüüd saate te sellest osa läbi vee magedaks muutmise! Toimuva kohta tõendeid ei leita, nii et see teebki asja vastuoluliseks. Inimesed teavad ainult seda, et haigestunute arv väheneb!

Sellest me tahtsimegi teile täna rääkida. Me soovisime et see täna lindistataks nii et te võiksite seda kuulda ja see saaks avaldatud. Ma tahan teile rääkida mida me tulevikus näeme vastavalt potentsiaalidele, mis te välja arendanud olete. Mingit ajavahemikku me teile ei anna, sest seda lihtsalt ei ole.

Teaduse tulevik

Info mida me teile nüüd esitan võib olla kahe-kolme generatsiooni kaugusel. See kõik on seotud kvantum-leiutistega. Füüsikud, kuulake. Ma esitan teile midagi, mida te juba teate ning mis on võimalik. See hõlmab üht teist teadusvaldkonda, kuid vastandab kõik kolmemõõtmelise, mida te iial õppinud olete. Inimesed on naljakad. Isegi kõrgeimas matemaatikas ja geomeetrias defineerib kõike sirgjoon. Seepärast meeldib inimestele defineerida ringi kui lõputust hulgast sirgjoontest koosnevat hulknurka. See on lõbus! Just nagu ringi looduses ei eksisteeriks ning inimesed peavad looma valemi kasutades sirgjooni, et see eksisteerida saaks. Huvitav, kas pole? Ma lihtsalt tutvustan teile inimlikku sirgjoontel põhinevat eelarvamust ning seda on lõbus jälgida. Mullid on alati olemas olnud. Need on ilusad, kas pole? Need loomulikud, kas pole? Ring on loomulik korduv sündmus ka kosmoses… mõelge planeetide peale. Kuid inimesed tahavad, et ring oleks lõputu hulk sirgjooni.

Nii nagu paberil olevad multifilmikangelased leiavad kriipsujukud mõne kolmemõõtmelise omaduste oma kahemõõtmelistes eludes ning „tõestavad” end luues lõputu hulga kriipsujukusid seletamaks vormi.

Te juba kahtlustate, et nii gravitatsioon kui ka magnetism painduvad loomulikult. Need ei liigu sirgjooneliselt ja ei ole seda ka kunagi teinud. Kuidas on lood valgusega? Ka see ei liigu sirgjooneliselt. Kui need kaks jõudu valgust mõjutavad, siis kooldub ka valgus. See peaks teile midagi ütlema. Mitte miski ei ole tegelikult sirge joon! Ainsad olemas olevad sirgjooned on inimeste ajud. [Krayoni nali] Te ei kasuta ka õiget matemaatikat ning me rääkisime teile sellest juba ammu. Olemas on väga elegantne kvantum-matemaatika. Kui ma hakkan teile sellest rääkima, siis isegi lihtsaimaid termineid kasutades tunudb see ülimalt keeruline.

Uus matemaatika on tulekul

Kvantum-matemaatika kasutab midagi, mis avastatakse ning meie anname sellele nime – mõjukad numbrid. Need on numbrid, millel ei ole empiirilisi väärtusi, kuid selle asemel on neil väärtused mida mõjutavad neid ümbritsevad numbrid. Neli ei ole neli. Nelja mõjutavad numbrid, mis selle kõrval asuvad nii nagu valemis või nagu lineaarses loendamises. Iga kord kui see valem kvantumseisundis luuakse, saavad selles olevad numbrid mõjutatud nende kõrval asuvatest numbritest. Need on mõjukad numbrid. Kui nelja kasutatakse lineaarsel kombel, siis mõjutab seda viis või kolm. Nad kõik mõjutavad kõrvuti asetsevaid numbreid nii nagu kontseptuaalne mõistus seda näeb. Põhjuseks see, et kvantum-reaalsus on miski, mis ei ole kunagi lineaarne ega oma atribuute mida teie „normaalseteks” peate.

Keeruline küll, aga mitte juhuslik. Tõepoolest, selles on elegantne süsteem… see on kaunis kui leiate üles need omadused ning näete muutuse järjepidevust. Kaos ei paista enam kaosena kui te mõistate „kaose seaduspärasid”. Kui te lõpuks seda näete, saate te valemi, kus ring on terviklik number, mitte irratsionaalne nagu tänapäeval. See ei ole pii. Selle asemel saab ringist „pii lahendatud”. Ma palume füüsikutel sellega tagurpidi töötada kui vaja ning selleks, et saada kätte pii terve number. See annab teile vihje mida ülejäänud arvutustega teha.

Kujutage ette matemaatikat mõjukate numbritega! Iga number ei ole mitte empiiriline vaid seda mõjutavad teised ümbritsevad numbrid. Nüüd räägin ma teile kõrgemast matemaatikast ning ma serveerin selle teile järgmiselt – kui te seda mõistma hakkate, saate te lõpuks ka aru sellest, mida ma nimetan füüsika pühaks graaliks. See on inimeste termin [Krayoni silmapilgutus].

Oma sirgjoonelise mõtlemise eelarvamuses on teil palju kolmemõõtmelisi valemeid, kas pole? Vaadates baas-füüsikat räägite te mateeria massist. Massi omavatel esemetel olete te välja uurinud isegi aatomstruktuuri ja tiheduse. Te olete uhked valemite järjepidevuse üle tuginedes sellele, mida enda ümber näete ning arvate, et need on staatilised, kas pole? Ta arvate, et kõige jaoks on valem ning see seletab kuidas asjad liiguvad ja reageerivad. „Kui sellel on teatud aatomtihedus ning mass, siis teatud gravitatsiooniväljas kaalub see nii või naa palju.” Teile on kõik selge.

On tõepoolest! Kuid ainult kolmemõõtmelisuses. Nii et niipea kui te nende valemitega kvantumlikuks muutute venivad need kõik ning teisenevad. Kõik see ütlemaks teile veelkord, et teil on võimalik muuta iga eksisteeriva objekti massi. Pole oluline kui suur, väike või tihe see on. Te saate selle massi mõjutada ning seega (paus...) ka mõju mis gravitatsioonil sellele objektile on. Pole olemas sellist asja nagu anti-gravitatsioon, on üksnes massi kontrollimine. Mis iganes valem teil 3D-s on, mis räägib kui palju miski kaaluma peaks, saab siis muuta läbi kõnealuse objekti massi kontrollimise. Seega ei muuda te gravitatsiooni (mis on tegelikult kahe teise jõu kvantumprodukt), vaid objekti massi. See on seotud aatomitiheduse või näilise tiheduse kontrollimisega nii nagu gravitatsioon seda näitab.

Jugoslaavias asub üks kuulus tööruum. See on ajalooline kuna kuulus mehele, kes mõtles kastist väljapoole - Teslale. Selle tööruumi laes on jäljed, mille jätsid objektid, mis tema töölaualt õhku tõusid ning otse üles liikusid! Need purunesid vastu lage põrutades kildudeks! Nikola oli masendunud sest ta oli avastanud massita objektide loomise aga ei teadnud kuidas! Ta mõtles kastis väljapoole… olles ainus kes on eales andnud teile kavandi sellest kuidas muutev voog toimida võib. Oo, see on väljaspool kolmemõõtmelisust. Uurige seda, see on elegantne.

Kõik selle, mida Tesla tegi, lõi magnetism ning magnetism oli ka tema töötoa eksperimendi aluseks. Paraku ei olnud Tesla ajal ei kompuutreid ega muid pöördelisi instrumente, mis teil tänapäeval magnetväljade väikeste kõikumiste mõõtmiseks või loomiseks on. Tema saavutas objekti massi mõjutamise, kuid ta ei suutnud seda kontrollida ning ei teadnud täpselt kuidas ta seda tegi. Ta oli pettunud. Muide, ta on tagasi. Ma ei ütle teile kus. Võib-olla ta loeb seda ning teab mida edasi teha?

[Krayoni naeratus]

See on nutikas, kuidas magnetvälju saab paigutada ümber teiste magnetväljade. Isegi lahendusi [vedelikke] saab magnetiseerida, et luua nutikate vormidega välju väljade sees… mõnikord õigete nurkadega teineteise suhtes, mõnikord mitte, et anda teile konditsioon, mis loob muutuse massis. Mitte ükski neist asjust ei ole inimarengu tegevuspiirkonnast väljaspool. Kui kaua see aega võtab? Me ei tea. See sõltub teist. Kuid te ei mõista mida see muudab? Kõike! See tähendab, et ulmekatest pärinevad leiutised on lõpuks teie. See, mida teie nimetasite anti-gravitatsiooniks on lihtsalt kontrollitava massiga objekt. See hõljub oma suurusest hoolimata. See on tehtav. Võib-olla on aeg see ellu viia?

„Krayon, miks sa meile neist asjust räägid?” Sellega me ka lõpetame. Vastus on, et me soovime, et te siia jääksite. Kõik see on antud armastuses. Me tahame et te siia jääksite! Teil ei lähe see kuigivõrd õnneks kui te just ei hakka kvantumlikumalt mõtlema, kui te just ei hakka leiutisi tagant kiirustama ning poliitikat tee pealt eest lükkama. Riigid mis seda tegema peavad, omavad kõrgeimaid tehnilisi võimalusi ja suurimat mõjustruktuuri, mis sellele kõigele jalgu jääb. Rahval on aeg sellest aru saada ning füüsikud lahti lasta ja mitte siduda neid poliitiliste, tööstuslike või piisavalt „sobivate” asjadega. Võib-olla ei tea te millest ma räägin, kuid nemad teavad.

Niisuguse protsessi käigus ilmneb eluea pikenemine; niisuguse protsessi käigus toimuvad epifaaniad; niisuguse protsessi käigus võite te isegi avastada, et see sõnum oli täpne ning tõene. Selle toimudes olete te ühel hetkel silmitsi mõistatusega, füüsikud, kas pole nii? Kas pole? Kui te seda kuulate siis on teil mille üle pead murda, sest kes see on kes kõneleb teiselt poolt loori, edastades tõest, reaalset, teaduslikku informatsiooni? Mingil tasandil peate te ütlema, et see on tõeline. Ühel hetkel tulevikus peate te tunnistama, et vaimne ja teaduslik on ühendatud ning et see energia, mis lõi Maa, magnetismi, gravitatsiooni ja kõige muu mida te uurite, on osa teist endist… sest looja asub igaühes teist. Võib-olla siis te avanete?

Kõik on seotud nende mõistatustega: kas see on tõeline või mitte? Kas Krayon on päris või ei? Kas armastus on tõeline või mitte? Mõned teist teavad vastust, sest te olete täna istunud teid armastava looja kohalolus. Perekond minu pool loori armastab teid. See on suurepärane valentinipäevasõnum kas pole? Nii me ütleme teile, kullakallid, et kõik need teemad millest me räägime - teaduslikud, seotud teie akašši, hinge olemuse või kõrgema minaga - on teile antud ühel põhjusel: teha teie elu siin planeedil lihtsamaks. See on nii et te võiksite avastada kaastunde - liimi, mis teid loomisega ühendab; mis muudab Maad ennast, sest nihe on teie kohal.

2012 aasta energia on juba kohal ning saabus umbes 1998. Laske sel olla see, mis ta olema peab, kõrge teadvuse aeg, ausameelse teadusliku arengu aeg, kus majandus taaskerkib aususes ning valitsusega mis aeglaselt vana energiat muudab. Ilmumas on uus paradigma niisuguste asjadega, mida te minevikus kunagi kokku ei oleks pannud. See on oksüümoron – ei saa koos eksisteerida – ausameelsus ja valitsus – ausameelsus ja kindlustus – ausameelsus ja pangandus. Uus paradigma on teie kohal ning nihe on raske. Minu ees toolidel on sõdalane ja töötegija. Nad teavad seda sest selle pärast nad tulidki – akašš on elus ja terve teie sisemuses kullakallid ja te teate kes te olete. Mina tean kes te olete. Ma pühitsen kõiki, igaühte.

Ja nii see on.

Krayon
TAGASI
Voog. Tee ise koduleht!